Danscil Kızların İlk Fan Sitesine Hoş Geldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Danscil Kızların İlk Fan Sitesine Hoş Geldiniz

İlk danscil kızların formuna hoşgeldiniz hepsi çok hoş hepsi çok gsl bekleme üye ol hadiii

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ekin Biyografi

+9
Dance_Girl
tugce
ceren
superfobik
asena_gülçin
sllep_gülçin
shake_it_up_cemrecim
FsStk
Melici Admin SEDOSS
13 posters
YazarMesaj
Melici Admin SEDOSS
///Meltemci Admin\\\
///Meltemci Admin\\\
Melici Admin SEDOSS

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 2:46 pm

ekin:: ikinci adi direnc soyadi:yildirim 1991 istanbul dogumlu...7 yasinda almanya hannovere tasindi.orada 3 siniftan okumaya basladiorta okulu taktirli bir sekilde bitirirek almanyanin en büyük lisesi goethe-gymnasium(süper lise) hannoverde suanda lise 1 e gidiyor. bos zamanlarini odasinda yanliz muzik dinleyerek veya internetin basinda gecirmekten cok zevk aliyor.calismayi cok seviyorsosyofobi vede insanlarla pek ugrasmayi sevmez..ama yinede sicak kanlidiralbümdeki sarkilarda 3 tanesi ona ait bestesini ve sözlerini kendi yapmis.bunlar:git-kanmam-masal en sevdigi ders:dans ve muziken nefret ettigi ders:inkilap ve tarih okulunun düzenledigi haydi dansa yarismasini grubuyla basarili birsekilde bitirdikten sonra okul starlari olmus vede okul radyosunda belirli günlerde sarki sölemis!! okulun yáni sira almanyanin en bilinen dasn okulu MOVE&STYLE dans okulunda 5 senedir egitim aliyor vede bizim kizlar konserlerden önce hem dans ediyor hemde sarki söylüyor uyumluymus herkezi sevmezmis ama herkezle anlasirmis...cocuklar onu cok svermis nereye gitse kesin cocuklarin kalbini calar daha sonrada onlarla mektublasirmis vede asla mektublari geciktirmezmis cok daginikmis pelin arkasini toplanamktan bikiyormus!spor giyinmeyi seviyormus vede rahatlik hastasiymi kapiya ve telefona bakmaktan nefret ediyormus bi oturdugunda onu kimse kaldiramazmis kalkmamak icin elinden geleni yaparmis uykusu cok azmis uyumayi sevmezmis!gezmeyei tozmayi severmiskiyafetlerini kendisi cizer sonrada diktirirmis hic magazadan kiyafet almazmis...alsada New Yorker vede OLYMP & HADES ve FOREVER18 den alirmis baska magazalarar ugramazmis bile cok yemek yermis vede dans etmemis olsa 100 kiloya cikabilecegini söylüyor!yemeklerde italyan usülünü secermis pizza ve makarna evde tek olupta karni acikirsa belirli bir sandwich restoranindan sandwich ismarlarmis. birisi evine gelince hemen temizlik ypaarmis ev daginik olunca sinir olurmus ama asil dahitan kendisi.korku filmlerini cok severmis yabanci hertürlü filme bayirlirmis vede dinledigi sanatcilar:nil.hepsi.bomb.pussycat dolls.gwen steffani.ve türk rock gruplari ekin rock muzigini cok severmis vede kendini rahatlatirmis dinlerken!gitar piano calabiliyormus vede bilgisayarda resim süslemekde üstüne yokmus cok güzel melodiler cikarabiliyormus
https://danscilkizlar.yetkin-forum.com
FsStk
gecerken ugradim
gecerken ugradim

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2007 12:43 pm

çok tatli birkıs çok sevecen
Melici Admin SEDOSS
///Meltemci Admin\\\
///Meltemci Admin\\\
Melici Admin SEDOSS

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2007 12:53 pm

evet bencede öyle
shake_it_up_cemrecim
siteye ısınan üye
siteye ısınan üye

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2007 4:41 pm

cok ii biri yaaa
sllep_gülçin
gecerken ugradim
gecerken ugradim
sllep_gülçin

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2007 7:40 pm

tanımıorum ama okduğuma göre calıskan
asena_gülçin
gecerken ugradim
gecerken ugradim

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimePaz Tem. 22, 2007 9:16 am

tşkler
http://hepsiii1.highforum.net
Melici Admin SEDOSS
///Meltemci Admin\\\
///Meltemci Admin\\\
Melici Admin SEDOSS

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeSalı Tem. 24, 2007 12:14 pm

sllep_gülçin demiş ki:
tanımıorum ama okduğuma göre calıskan

öle öle Very Happy
shake_it_up_cemrecim
siteye ısınan üye
siteye ısınan üye

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeSalı Tem. 24, 2007 12:43 pm

ay ekin ya cok iyisin supersin
superfobik

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2007 8:48 pm

Ekin yay burcuymus bilgilerinize sunulurr
ceren

ceren

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2007 1:15 am

ekin özgürlük hastasiymis özgürlügü kisitlanirsa bogulurmus ve hemen ekndini disari atarmis..kapali alanlarda cok duramadigi icin sinema veya tiyatro gibi yerlere gitmeyi sevmezmis!onun kendini en iyi hissettigi yer eviymis ynai cok evcilmis (hem danscil hem evcil:P)
tugce
site mania
site mania
tugce

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 1:16 pm

ekinin tikleri:
-corapla yatarmis
-yaz yada kis olsun önce bi yorgan sonra bi yorgan daha en üüsttede baddaniye ile yatarmis
-annesine sultos dermis ama adi sultan degilmis-vildanmis
-rahatlik hastasiymis
-tembelmis yerinden kalkmamak icn elinden geleni yaparmis
-aklina limon gelince agzi sulanirmis
-cin ve italyan mutfagina bayilrimis
superfobik

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 4:15 pm

tugce demiş ki:
ekinin tikleri:
-yaz yada kis olsun önce bi yorgan sonra bi yorgan daha en üüsttede baddaniye ile yatarmis

Laughing Laughing Ekincim kendine dikkat et yazda pişersin sonra. cnm benim..
tugce
site mania
site mania
tugce

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 10:56 pm

Very Happy:D:D
Dance_Girl
bize alı$tı
bize alı$tı

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 2:20 pm

Smile Smile Smile
TheLie
gecerken ugradim
gecerken ugradim
TheLie

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 8:04 pm

sanırsam PORTAKAL'A alerjisi wardı *-)

dogru Smile
meric
bize alı$tı
bize alı$tı
meric

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 10:52 pm

TheLie demiş ki:
sanırsam PORTAKAL'A alerjisi wardı *-)

dogru Smile

dergide okudum birde polene alerjisi varmis
danscil-ekin

danscil-ekin

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 9:40 pm

evet dogru polen ve portakal alerjim var
igreniyorum yani takmayanlardan degilim
keisnlikle herseye dikkat ederim
esmer-sevim
buda bizden oluyor
buda bizden oluyor

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 26, 2007 9:05 pm

BEN EKIN I COOOK AMA COOOK SEVIYORUM
meric
bize alı$tı
bize alı$tı
meric

Ekin Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Biyografi   Ekin Biyografi Icon_minitimeC.tesi Ekim 13, 2007 11:39 pm

kimse ekini benim kadar cok sevemez....yorum yasak arkadaslar...yorum olmasin diye bilgi ekliyorum

ekin:
-son sözü söleme gibi bi tiki varmis
-telfonlara bakmazmis
-internetin basinda saatlerini geciririmis
-annesiyle anlasamazmis..ama babasiyla ayni asik gibilermis bribirlerini cok severlermis
-teyzesinde kalmayi ve onunla yasamayi hem cok istiyor hemde cok seviyormus
-annesine sulto$ diyormus ama adi sultan dgeilmis

Ekin Biyografi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neden ekin ?
» nese ve ekin
» sizce danscildan ekin